Orhan Pastanesi - Butik Pasta - Özel Tasarım Doğum Günü Pastaları


Hakkımızda


Geçmişten Geleceğe Orhan Pastaneleri..

Pastacılık Mesleğine işinin hakkını verebilecek bir usta olmak için 15 yaşında başladı... Rize Pazarda başlayan bu macera, İstanbulda kadıköye uzanarak dönemin en ünlü pastanesi olan Kars pastanesi'nde Rum ustalardan tecrübe kazanmasını sağladı.. Sonraki durağı bu işin merkezi olan Beyoğlu İstiklal Caddesindeki Lebom Pastanesi oldu.. Daha Sonra da Aksaray Otel Kilim pastanelerinde meşhur Niyazi usta'nın yanında 2. usta olarak devam etti.. Artık edindiği tecrübenin yeterliliğine inanarak kendi pasta evlerini açama kararı aldı.. 

İlk olarak 1980 yılında Gayrettepe'de ismimizin temelini attık.. Orhan Pastanesi.. Ardından 2001 yılında Ulus şubemiz hizmete girdi.. 2005 yılında Mecidiyeköy'de Avrupa standartlarına uygun disiplin, temizlik ve kalitede hizmet veren, hem şubemiz hemde fabrikamızı kurduk..

Son olarak 2010 yılında levent şubemizi de gurur tablomuzun arasına kattık.. Şimdi siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için online alışveriş mağazamızla hizmetinizdeyiz.. 50 lezzet ustamın sunduğu yüzlerce farklı ürün yelpazesiyle istedğiniz gün ve saatte kapınızdayız..

Sonraki hedefimiz İstanbul'un seçkin semtlerinde yeni lezzet merkezlerimizle siz müşterilerimizi buluşturmak. Verdiğimiz hizmetler arasında düğün, nişan, doğumgünü, kokteyl, toplantı, seminer, açılış, fuar organizasyonu, catering, barmitzva, faşadura ve bez kesme gibi hizmetlerimiz mevcuttur..


Bugünlere ulaşmamızı sağlayan değerli ustalarımıza teşekkürü borç biliriz..

Kadir KANTAR